Naujienos


2020.11.19
Gižų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą "Darbai mus stiprina"

Gižų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą "Bendri darbai mus stiprina" pagal Nevyriausybinių organizacijų rėmimo, turizmo ir verslo plėtros, projektų valdymo programos  priemonę - Stiprinti bendruomeninę veiklą Vilkaviškio rajono savivaldybėje.

Bendruomenės namai yra kaimo bendruomenės įvaizdžio dalis, todėl bendruomenė siekia sukurti juos tvarkingus ir nepriekaištingus.

Projekto tikslas – sukurti jaukią ir patogią aplinką, pritaikant patalpas viešiesiems gyventojų poreikiams tenkinti, vykdyti įvairias veiklas visais metų laikais, ugdyti bendruomeniškumą,  skatinantis asmeninių ir socialinių gebėjimų ugdymą įvairaus amžiaus grupių bei socialinę atskirtį patiriančius, gyventojams.

 Projekto įgyvendinimo metu buvo apšiltinta patalpų išorė ir apkalta dailylentėmis, išvalyta ir sutvarkyta patalpų vidaus bei išorės aplinka. Šiuos darbus darbus atliko seniūnijos darbuotojai, bendruomenės nariai ir savanoriai. Bendras darbas didina gyventojų bendruomeniškumą, skatina atsakomybę rūpintis, prižiūrėti ir tausoti bendruomenės namų aplinka, gerina darbo ir bendravimo įgūdžius.

Įgyvendinus projektą sutvarkytos patalpos tapo jaukesnės, funkcionalios, čia bus traukos centras įvairaus amžiaus gyventojų grupėms, socialinę atskirtį patiriantiems asmenims, skatins aktyvesnę bendruomeninę veiklą. Jaukiose ir patogiai sutvarkytose patalpose bus galima turiningai, švietėjiškai, kultūringai leisti laisvalaikį ir patogiai vykdyti įvairias veiklas ištisus metus. Taip bus stiprinamas bendruomeniškumas, skatinamas kartų bendravimas, ugdomos pilietiškos vertybės.  Projekto išliekamoji vertė ir nauda visai bendruomenei, nes patalpos bus tausojamos, prižiūrimos ir viešiems poreikiams tenkinti tarnaus ne vienerius metus.

Lėšas projektui įgyvendinti skyrė:LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Vilkaviškio rajono savivaldybė.

     

 

                           

 


Atgal